Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
694
04.04.2023
    

Йогічний сон: що таке йога нідра та у чому її особливість?


Зміст статті:

Йогічний сон: що таке йога нідра та у чому її особливість?

Йогічний сон - це особлива техніка релаксації, що сприяє як фізичному, а й ментальному розслабленню. Йога для сну від безсоння допомагає заспокоїти нервову систему, розслабити м`язи, прибрати із тіла зайву напругу. Як наслідок – людина почувається спокійно, умиротворено та максимально розслаблено, і цей стан сприяє швидкому та якісному засипанню.

Як працює йога нідра?

Як працює йога нідра

Ця техніка працює за принципом медитації, занурюючи в особливий стан. Суть полягає в тому, щоб за допомогою дихальних вправ ввести тіло у своєрідний транс, стан між сном та неспанням. Йогічний сон можна практикувати як із учителем чи йогом, так і самостійно перед сном.

Для проведення практики достатньо лягти на спину, прийняти максимально зручну та розслаблену позу. Вирівняти дихання, глибоко вдихати і видихати, випускаючи разом із повітрям накопичене протягом дня напруга. Коли ви відчуєте, що починаєте занурюватися в сон – зусиллям волі не засинайте, а залишайтеся у стані між сном та реальністю.

Виконуючи техніку, можна значно знизити рівень стресу, прибрати тривожність, напруженість у тілі та занепокоєння, а також відновити енергетичний баланс. Фізично йога для сну допоможе:

 • Зменшити напади головного болю, пов`язані з наявністю в тілі очного м`язового затиску;
 • Прибрати втому, сонливість, млявість та загальний занепад сил;
 • Зменшити підвищену пітливість;
 • Нормалізувати роботу серцево-судинної системи;
 • Поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, усунути болі в животі, що викликані регулярним або ситуативним стресом;
 • Зробити тіло легшим на підйом розслабленим.

Практика також допоможе краще відчувати своє тіло, чути його потреби, брати до уваги його сигнали та свідомо на них реагувати.

Що заважає висипатись?

Що заважає висипатись

На сон впливає безліч різноманітних чинників. Якщо людина веде неправильний спосіб життя - це позначається не лише на його загальному самопочутті, а й на якості нічного відпочинку. Також на сон погано впливає:

 • хронічний стрес;
 • Неправильне харчування;
 • Нестача фізичної активності;
 • Яскраве світло як у квартирі (телевізор, лампа, телефон), так і на вулиці (фари машин, ліхтарі). Яскраве світло перешкоджає правильному виробленню мелатоніну - гормону сну;
 • Порушення режиму відпочинок-робота. Якщо ви засинаєте в один день об 11 вечора, а наступного - о 3 ночі, це збиває ваші циркадні ритми, що призводить до проблем зі сном та безсоння;
 • Шум. Гучні розмови за стіною, крики на вулиці, шум телевізора також відображається як нічний відпочинок;
 • Незручна спальна поверхня. Якщо тіло не почувається комфортно під час засинання, то ранком ви відчуєте млявість, неприємні відчуття та ломоту. Впоратися з цією проблемою допоможуть гарні ортопедичні матраци.

Практикуючи йогу для гарного сну, можна покращити свій психоемоційний стан, а підібравши зручну модель матраца – забезпечити своєму тілу комфорт та якісну підтримку під час нічного відпочинку.

Де можна придбати хороший ортопедичний матрац від виробника?

Матраци ЕММ - гарантія того, що сон буде глибоким, спокійним та здоровим. При виробництві ортопедичних виробів фабрика ЕММ використовує гіпоалергенні та натуральні матеріали найкращої якості. Компанія займається виготовленням матраців понад десять років: за цей час вона спромоглася зарекомендувати себе як лідер з виробництва ортопедичної продукції в Україні та отримала тисячі відгуків від задоволених клієнтів, які змогли покращити свій сон.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - ВС: 10:00 - 18:00
ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - НД: 10:00 - 18:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
Інформація
  Наші магазини