Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс

Шанс • Знижка
  Артикул: 10148
  Матрац Шанс Престиж
  1 відгуків
  • 18 Міс.
  • 20 См.
  • 130 Кг.
  • Помірно
   жорсткі
  3275 грн 2129 грн
  Економія 35%

  Розмір : 

  • Висота: 20 см
  • Навантаження: до 130 кг
  • Вид: Пружинні
  • Пружинний блок: Незалежні пружини
  • Жорсткість: Помірно-жорсткі
  • Інше: Економ матраци
  • Гарантія: 18 місяців

Матеріали в матрацах Шанс

Тканина жаккард

Тканина жаккард у матраці Шанс

Тканина чохла матраца відрізняється особливим сплетенням волокон, яке не тільки забезпечує чудову повітропроникність, але й додає йому міцності, що сприяє збільшенню терміну служби виробу. Матеріал легко адаптується до змін температури повітря, надаючи комфорт у теплі літні та холодні зимові дні завдяки використанню шарів натуральної бавовни та вовни.

Піна

Піна в матраці Шанс

Піна — сучасний гіпоалергенний наповнювач для матраців, що водночас має пружність і еластичність. Матеріал підлаштовується під контури людського тіла та м'яко обволікає його. Після зминання піна швидко відновлює початкову форму. Завдяки використанню цього матеріалу у складі матраца, спальне місце отримує високий рівень комфорту та відмінні ортопедичні характеристики.

Термоповсть

Термовик у матраці Шанс

Термоповсть - прошарок виконаний з натуральних спресованих волокон і використовується як захисний бар'єр між комфортними шарами матраца і пружинним блоком. Міцний настил надає спальному місцю додаткову пружність та жорсткість, а також рівномірно розподіляє навантаження поверхнею матраца. Термовий локатор збільшує термін служби виробу до 10 років.

Блок пружин «Боннель» (120 шт./м.кв.)

Блок пружин

Блок пружин «Боннель» - блок залежних пружин зі збільшеною кількістю елементів до 120 шт/м2. Така конструкція збільшує пружність виробу, робить його більш стійким до навантажень та посилює ортопедичні властивості. У модельному ряді матраців третьої серії ЕКО застосовується система “Боннель” з 4-витковими пружинами, скріпленими по периметру круглою рамкою, у четвертій серії – чотиривитковий пружинний блок, у п'ятій серії ЕКО – 5-ти виткові конструктивні елементи.

Блок пружин «Мульті Боннель» (150 шт./м.кв)

Блок пружин

Блок пружин «Мульті Боннель» - міцний пружинний блок, в якому кількість пружин на квадратний метр дорівнює 150 шт. Збільшена кількість спіралей надає матрацу стійкість до великих навантажень, додаткову пружність та підвищує його ортопедичність.

Пружинна система Pocket Spring

Пружинна система

Пружинна система "Pocket Spring" - блок незалежних пружин, кількість яких дорівнює 256 шт/м2. Завдяки такому конструктивному рішенню, матрац, оснащений системою Pocket Spring, має високу точкову еластичність і покращену анатомічну підтримку хребта. Це надає виробу максимальний комфорт і пружність.

Євроборт із піни по периметру

Євроборт із піни по периметру в матраці Шанс

Євроборт із піни по периметру — конструктивний елемент, розташований по периметру матраца, виготовлений із високощільної піни. Вона посилює краї спального місця, не дає їм деформуватися і вдвічі збільшує жорсткість та міцність матраца. Застосування євроборту продовжує термін експлуатації виробу до 10 років.

Спанбонд

Спанбонд у матраці Шанс

Спанбонд — нетканий матеріал, який використовується для надійного захисту шарів матраца від передчасного зносу.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
  Наші магазини