Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
1225
04.04.2023
    

10 фактів про сон новонароджених


Зміст статті:

10 фактів про сон новонароджених

Сон немовлят особливо чуйний і неспокійний - це з формуванням і зростанням організму, і навіть з фізіологічними особливостями новонародженого. До організації спального місця малюка потрібно поставитися з особливою увагою та трепетом: неправильно обраний матрац може бути причиною дискомфорту, через що дитина часто плакатиме і таким чином сповіщатиме батьків про свою незручність.

Факти про дитячий сон: чому якість сну малюка відіграє важливу роль

Факти про дитячий сон

Немовляті віком до одного року для гарного самопочуття необхідно спати близько вісімнадцятої години. Під час нічного відпочинку малюкові потрібне годування кожні дві-три години – це спричинено особливостями травної системи. Без їжі малюк відчуватиме дискомфорт, який свідчить про голод і, безперечно, дасть про це знати за допомогою гучного плачу.

Відчуваючи втому, немовля автоматично поринає у глибокий сон. Організм маленької дитини дуже чуйно реагує на виснаження сил: немовля починає позіхати і терти очі руками. Якщо вкласти дитину в ліжечко саме в цей момент - вона міцно проспить кілька годин і бачитиме яскраві сни.

Якщо ви укладаєте дитину пізніше за певний час - будьте готові до того, що сон немовляти буде неспокійним і поверховим. А ще у новонародженого не сформовано так звані внутрішній годинник вони не розуміють, в який час їм потрібно заснути і коли прокинутися. З розвитком організму у малюка виробляється інтуїтивне усвідомлення біоритмів. Щоб допомогти йому адаптуватися, батькам варто взяти до уваги такі рекомендації:

  • Годинник неспання повинен проходити активно: ігри, розмови, розваги, тактильний контакт;
  • Вдень варто бувати на сонці, але не забувати про захист дитини від впливу прямих сонячних променів;
  • У темну пору доби потрібно створити в кімнаті темряву. Розмовляючи з дитиною, не підвищуйте голос, не грайте в активні ігри, співайте заспокійливі колискові, читайте казки на ніч.

До чотирьох місяців новонароджений поринає у глибокий сон. Після цього процеси в організмі немовляти змінюються, і довгі сновидіння змінюються на короткі сни в 4 місяці. Таким чином, сон малюка стає більше схожим на сон дорослої людини.

Який матрац для новонароджених краще вибрати?

Який матрац для новонароджених краще вибрати

При виборі дитячого матраца в ліжечко потрібно враховувати ступінь жорсткості виробу. У немовлят хребет тільки формується, тому дуже важливо допомогти його розвитку і не нашкодити природним процесам становлення постави. Для новонароджених підходять жорсткі чи помірно жорсткі моделі. Матрац повинен бути повністю гіпоалергенний, щоб не викликати алергічних реакцій у малюка, а також мати екологічно чистий наповнювач. Одним із найбільш ідеальних варіантів вважається кокосовий матрац для новонародженого від бренду Herbalis Kids .

Важливо звернути увагу на те, щоб наповнювач був дихаючим і не вбирав себе вологу, якщо підгузок малюка протікає. Матеріал чохла також має значну роль - від його експлуатаційних показників залежить термін служби виробу. Краще вибирати дитячий ортопедичний матрац із чохлом із жакардової тканини - вона відмінно відводить вологу, забезпечує якісний повітрообмін і не ковзає.

Де можна купити дитячі матраци в Києві?

Купити тонкий ортопедичний матрац можна на сайті компанії ЕММ, тут ви знайдете дитячі матраци в ліжечко для новонароджених від виробника за доступною ціною. Вся продукція бренду має сертифікат якості, гарантію на експлуатацію, а також дерматологічно протестована та підходить для чутливої ​​та ніжної дитячої шкіри. У складі матраців не міститься токсичних наповнювачів, які можуть нашкодити здоров`ю малюка – лише натуральні компоненти, ортопедичні властивості яких допоможуть у формуванні здорової, правильної постави. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини