Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
540
04.04.2023
    

За які властивості та якості цінується піна Memory Foam


Зміст статті:

За які властивості та якості цінується піна Memory Foam

Мemory foam наповнювач – це унікальний пористий матеріал, який використовується для створення ортопедичної продукції . Вона допомагає людині відчути максимальний комфорт при контакті зі спальною поверхнею, впоратися з безсонням, прибрати дискомфортні відчуття в області спини, шиї, суглобів, допомагає тілу прийняти анатомічно-правильне положення, зняти зайву напругу та поринути у глибокий сон.

Мemory foam: що це за матеріал і як його винайшли

Матеріал є піною, яка була винайдена ще в 20 столітті. Його розробкою займалася всесвітня організація NASA для того, щоб зменшити гравітаційне навантаження на організм космонавтів під час зльоту та посадки.

Через деякий час технологію придбала шведська фірма, яка продовжила роботу над удосконаленням матеріалу та його різнобічним вивченням. Його унікальна здатність повторювати всі вигини, контури, індивідуальні обриси тіла та підлаштовуватися під його вагу, після чого приймати вихідну форму не залишилася поза увагою. Навіть вважалося, що піна з ефектом пам`яті має штучний інтелект.

Піна з ефектом пам`яті Memory Foam: відмінні риси

Піна з ефектом пам`яті Memory Foam

Спочатку піну використовували в товарах для сну і поставляли тільки в медичні установи, щоб забезпечити комфорт хворим. Такі матраци призначалися для пацієнтів після тяжких операцій, при болючих відчуттях у м`язах, хребті, суглобах, для профілактики пролежнів. Через роки, коли технологія виробництва стала популярною і затребуваною, ортопедичну піну використовували як наповнювач в:

Головна особливість піни як матеріалу полягає у здатності повторювати вигини людського тіла, приємно його огортати, сприяючи міцному та здоровому сну.

Переваги продукції з піни Memory Foam

Переваги продукції з піни Memory Foam

Серед очевидних переваг піни Memory Foam з масажним ефектом варто відзначити:

  • Відмінні ортопедичні характеристики за рахунок здатності підлаштовуватись під індивідуальні особливості тіла сплячого.
  • Підтримка тіла в анатомічно-правильному положенні протягом усієї ночі. На ранок ви відчуватимете легкість, бадьорість, приплив сил та енергії.
  • Зняття неприємної симптоматики та дискомфортних відчуттів при болях у спині, суглобах та м`язах.
  • Безпека для здоров`я, гіпоалергенність. Матеріал не викликає алергічних реакцій в організмі та на тілі, навпаки, сприяє комфортному засинанню за рахунок своєї м`якості.
  • Надійність, міцність, зносостійкість, стійкість до деформацій.
  • Хороший повітрообмін за рахунок пористості матеріалу, що запобігає розмноженню хвороботворних бактерій у внутрішніх шарах матраца.
  • Відсутність ефекту хвилі, коли партнер перевертається на інший бік, що сприяє більш глибокому, повноцінному та якісному відпочинку без пробуджень
  • Довговічність. В середньому, memory foam матрац може прослужити близько десяти років.

Де можна придбати матраци з ортопедичною піною меморі фоам?

Завдяки наявності високотехнічного обладнання, компанія ЕММ самостійно виготовляє піну з ефектом пам`яті, що дозволяє застосовувати матеріал у багатьох моделях та лінійках бренду. На сайті компанії ви знайдете широкий асортимент ортопедичної продукції для сну, матраців, мініматрасів та подушок за доступними цінами від виробника.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини