Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
183
04.04.2023
    

Пружинний чи безпружинний матрац, що краще?


Зміст статті:

Купуючи ортопедичний матрац, кожен з нас стикається з необхідністю зробити правильний вибір категорії виробу. Насамперед, слід розібратися, якій моделі віддати перевагу, які переваги пружинного чи безпружинного матраца, чим вони відрізняються одна від одної.

Безпружинні матраци: відмінності та особливості від пружинних моделей

У багатьох людей матраци без пружин асоціюються з не якісними і не зручними матрацами радянського періоду, в яких замість наповнювача застосовувалася вата. Це не зовсім так. У наші дні розроблено та ефективно застосовується на практиці велика кількість унікальних та інноваційних матеріалів для наповнення конструкції. Їх використання робить виріб пружним та еластичним, тіло людини отримує комфортний відпочинок та ортопедичну підтримку. Сучасний, безпружинний матрац має ряд незаперечних переваг, що робить його таким популярним і затребуваним:

  • як наповнювач застосовується латекс або кокос, що надає матрацу жорсткість і пружність. Модель не завжди підходить дорослій людині, при цьому стане просто незамінною для новонароджених, дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. У цьому віці відбувається розвиток та зростання хребта, формується постава, тому тверда основа матраца сприятиме тому, щоб ці процеси відбувалися правильно;
  • відсутність у виробі каркаса дозволяє ефективно та зручно використовувати всю площу безпружинного матраца;
  • безпружинні матраци в основі яких не накопичується бруд і пил, відсутність порожнеч у конструкції дозволяє швидко і легко за допомогою пилососа видалити пил, який накопичується у верхньому шарі, тому виріб добре підходить алергікам;
  • наповнювачі, наприклад латекс (модель матраца Sleep&Fly Extra Latex ), мають відмінну вентиляцію, що унеможливлює процес появи цвілі, бактерій та інших мікроорганізмів.

матрац Sleep&Fly Extra Latex

Пружинні матраци облаштовані за допомогою конструкції, що амортизує, яка є сукупністю сталевих пружин. Його надійність та міцність, довговічність та термін служби залежить від якості металу та складання, кількості використаних пружин на 1 кв. м поверхні. Пристрій пружинного матраца має свої переваги та характеризується рядом особливостей:

  • виріб комплектується з використанням незалежних пружин (Pocket Spring) або пружинних блоків (Боннель) . Ці матраци набагато м`якші за безпружинні, що робить їх популярними, як у дорослих, так і у підлітків;
  • Каркас, що використовується, створює основу виробу, що робить матрац більш пружним і міцним, максимальна жорсткість створюється по краях матраца (5 – 10 см). Така конструкція дозволяє йому довго зберігати форму та зовнішній вигляд, інші важливі якості та характеристики;
  • конструкція пружинної системи матраців має невеликі порожнечі, у яких може накопичуватися пил. При цьому, хороші виробники обладнають моделі спеціальними чохлами або латексними прошарками, що перешкоджає попаданню пилу усередину.

матрац Sleep&Fly Extra

Рекомендації щодо вибору матраців

Якщо у Вас немає травм опорно-рухового апарату та відсутні проблеми з хребтом, то вибір матраца можна робити з урахуванням своїх побажань та переваг. У разі наявності захворювань дихальних шляхів або серцево-судинної системи, найкращим вибором стане безпружинний матрац із підвищеною жорсткістю. Якщо Вас турбує хребет, то жорсткий матрац категорично протипоказаний. Також не рекомендуємо придбати матрац з блоком Bonnel повним людям, вагою від 100 кг і вище, сімейним парам з різницею у вазі до 30 кг.

Тепер Вам буде зробити простіше правильний вибір матраца, який допоможе створити ідеальні умови для комфортного сну та чудового відпочинку. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - ВС: 10:00 - 18:00
ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - НД: 10:00 - 18:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
Інформація
    Наші магазини