Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
144
04.04.2023
    

Вибираємо матрац з урахуванням ваги та віку


Зміст статті:

Купуючи матрац, кожна людина дбає про зручність, адже повноцінний сон необхідний усім без винятку. Матрац, який підібраний неправильно, може стати причиною того, що його господар не висипається і не почувається відпочиваючим навіть після міцного та тривалого сну.

Що ж може стати важливим критерієм при виборі матраца, крім наповнювача, пружності, оббивки, безпеки та розміру? Це вік та вагова категорія майбутнього власника.

Як підібрати матрац відповідно до віку

Як підібрати матрац відповідно до віку

Один і той же матрац не може підійти і дитині, і дорослому. У кожному конкретному випадку повинні враховуватись особливості віку та ваги, які відіграють ключову роль при виборі виробів для сну.

На що варто звернути увагу:

  • З народження та до 3 років. У цей період краще придбати екстра-жорсткий матрац, виготовлений спеціально для дитини. Тут враховуються потреби організму, що росте, зокрема, хребта, який постійно подовжується. Відмінним варіантом стануть >дитячі ортопедичні матраци Herbalis Kids. Завдяки натуральному складу вони абсолютно безпечні та не викликають у дитини алергії.
  • З 3 і до 16 років організм продовжує рости, і тіло змінюється, тому екстра-жорсткий матрац підійде і в цьому випадку. Можна зупинитися на моделі підвищеної або середньої жорсткості, але не м`якої, яка призведе до деформації спини і скелета в цілому.
  • З 25 до 50 суттєвих змін з тілом не відбувається, тому можна вибрати будь-який виріб, який сподобається. Ми рекомендуємо лідер продажів - матрац Sleep&Fly Omega . Особливо, якщо немає проблем зі здоров`ям.
  • З настанням 50 років і більше фахівці рекомендують придбати модель матраца, яка буде відрізнятися м`якістю. Лікарі-ортопеди закликають відмовитися від жорстких виробів, що перешкоджають повноцінному сну та якісному відпочинку. Оптимальним вибором стане безпружинний матрац у Києві середньої жорсткості, який відрізняється комфортом та безпекою. Наприклад, Orthopedic Senso з лінійки ЕММ Doctor Health .

Вибір матраца в залежності від ваги

Вибір матраца в залежності від ваги

Вага майбутнього власника матраца - це ще один серйозний параметр, який необхідно звернути увагу при покупці. Якщо людина важить 40-60 кг, можна вибрати будь-яку жорсткість. Якщо вага перевищує 100 кг, варто звернути увагу на моделі, які оснащені пружинами . Такий матрац має потрібну жорсткість і ідеально підходить під подібні параметри. Пружинний блок – це безшумність, користь для здоров`я та безперечна ортопедична користь.

Вибираючи виріб слід пам`ятати, навіть з урахуванням усіх нюансів, та сама модель може не підходити двом різним людям. Саме тому, купуючи виріб, не варто спиратися на думку друзів чи родичів, які розхвалюють куплений товар.

Для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно врахувати свій вік, зростання та вагу, а також особливості здоров`я та особисті уподобання. А найкраще, звернутися до наших менеджерів, які зможуть підібрати вам відповідну модель матраца. Досить просто зателефонувати і ви отримаєте всю необхідну консультацію. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини