Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
291
25.01.2024
    

Секрети та гарантії: ознайомтеся з лабораторією якості матраців ЕММ


Зміст статті:

Секрети та гарантії: ознайомтеся з лабораторією якості матраців ЕММ

Кожна партія виробів, що випускаються компанією "Катеринославські меблеві майстерні", перевіряється в унікальній лабораторії. Тільки після схвальних оцінок, даних професіоналами лабораторії, якісні матраци надходять у продаж.

Тепер кожен бажаючий може «підглянути» за особливостями перевірки матраців та переконатися: товар від ЕММ - це гарантовано гідний та бездоганний атрибут для спального місця.

Три рівні контролю якості матраців, що виробляються

Три рівні контролю якості матраців, що виробляються

Про те, що лабораторія якості єдина у своєму роді на території України свідчить повний цикл перевірки сировини та виробленого з неї виробу. Інспектування виробництва пружинних та безпружинних матраців ЕММ проводиться протягом усього технологічного процесу. Воно передбачає 3 рівні контролю якості виробів:

 1. Вхідний. Аналіз усіх матеріалів щодо ідентичності фактичних і заявлених постачальником фізико-механічних характеристик, що вказуються у складі виробу.
 2. Проміжний. Перевірка якості окремих компонентів, перш ніж вони стануть частиною готового матраца.
 3. Вихідний. Автоматизований контроль якості та додатковий огляд виготовленої продукції досвідченими фахівцями підприємства.

На всіх етапах контролю застосовується високотехнологічне обладнання найкращих європейських марок. В результаті виходять якісні ортопедичні матраци.

Як матраци перевіряються на стійкість до зношування?

Як матраци перевіряються на стійкість до зношування?

Продукція тестується за європейським стандартом якості EN1957. У цьому процесі використовується спеціальний прилад - DRS-tester. Матраци виробник ЕММ випробовує таким чином:

 • Матрац кладеться на рівну поверхню.
 • На нього розміщується барабан, що важить 140 кг.
 • Вантаж обертається на поверхні - це імітація рухів людини під час сну.
 • Відповідно до результатів перевірки призначається рекомендований термін придатності виробу.

Представлені на офіційному сайті матраци ЕММ витримують 29000 обертів важкого барабана. Це означає, що рекомендований період їх використання – 10 років.

Особливості перевірки жорсткості матраца та фізико-механічних характеристик його компонентів

Особливості перевірки жорсткості матраца та фізико-механічних характеристик його компонентів

Кращі ортопедичні матраци для сну бувають різного ступеня жорсткості. Визначити рівень цього показника дозволяє FDS-tester. Метод полягає в наступному:

 • Примірник виробу кладеться горизонтально.
 • За допомогою спеціального диска він отримує навантаження 3-200 кг.
 • Програма, якій оснащено пристрій, відображає жорсткість, несучу здатність та залишкову деформацію внутрішніх прошарків.

Один з головних секретів довговічності пружинних матраців ЕММ - перевірка фізико-механічних особливостей катанки, дроту та готових пружин. Під час неї застосовується розривна машина подвійної дії - S&W-analyzer.

Апаратом виконується перевірка дроту на розрив, а також аналіз жорсткості, несучої здатності, усадки та залишкової деформації пружин. Результати дають зрозуміти, яким буде допустимий ступінь усадки блоку пружин без втрати ортопедичних властивостей конструкції протягом рекомендованого терміну використання.

Тепер, вибираючи ортопедичний матрац на диван чи ліжко, односпальні або двоспальні, ви знатимете, що за кожним товаром стоїть багатоетапний контроль якості, робота кваліфікованих співробітників заводу та сучасна техніка. Такий підхід сприяє тому, що лише бездоганні матраци ЕММ потрапляють на сайт. Різні тести якості - гарантія вашого комфорту та здорового сну.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
  Наші магазини