Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
145
04.04.2023
    

Приплив енергії з матрацами Arabeska


Зміст статті:

Приплив енергії з матрацами Arabeska

Хороший і ефективний сон - запорука не тільки гарного самопочуття та бадьорості протягом усього дня, а й фізичного, психічного та духовного здоров`я. Саме цей постулат став основою виробництва виробів українського бренду ЕММ, який спеціалізується на виготовленні ортопедичного спального приладдя. Однією з найпопулярніших колекцій компанії є серія матраців Arabeska, що відрізняється бездоганними якісними характеристиками.

Компанія ЕММ – лідер серед виробників міцних та надійних ортопедичних конструкцій, які користуються популярністю не лише в Україні, а й у Європі. Завдяки застосуванню екологічних та безпечних матеріалів, що піддаються ретельному контролю та постійним тестуванням, матраци Арабеска заробили репутацію найбільш надійних виробів для нічного відпочинку.

Колекція Арабеска від ЕММ: запорука комфорту та здоров`я

Ортопедичні матраци Arabeska розроблені для створення максимально комфортних умов під час сну. Лінійка включає моделі на основі пружинних або безпружинних систем. Конструкція виробів передбачає адаптацію під вагу кожного сегмента організму людини, щоб забезпечити повне розвантаження хребта та релаксацію каркасу м`язів.

Основні причини купити матраци Арабеска

Основні причини купити матраци Арабеска

Матраци з колекції Арабеска користуються популярністю у споживачів, і відрізняється низкою істотних переваг, серед яких слід виділити:

 • Практичність. Більшість моделей цієї колекції оснащені чохлами, що знімаються, а також можуть використовуватися з обох сторін. Поверхні виробу відрізняються між собою показником жорсткості, тому покупець може вибрати найкомфортніші умови для нічного відпочинку;
 • Компактність та мобільність. Невеликі розміри у складеному стані та легкість виробів дозволяє зберігати їх навіть у шафі, що суттєво економить простір у приміщенні;
 • Екологічність та гігієнічність. Завдяки добре продуманій системі обміну повітря у виробах виключено розмноження патогенних мікроорганізмів, у тому числі бактерій та плісняви. Кожна з пружин блоку оснащена спеціальним чохлом, що запобігає корозії та появі бруду на поверхні деталей;
 • Натуральний склад. Матраци виготовляються із зносостійких компонентів природного походження: бавовни, койри кокосу та вовни.

Безумовно, у складі ортопедичних матраців Арабеска все ж таки присутні синтетичні волокна, завдяки яким експлуатація виробів стає більш тривалою, проте вони повністю безпечні для організму людини і не викликають алергічних реакцій.

Який краще купити матрац ортопедичний від виробника ЕММ?

Який краще купити матрац ортопедичний від виробника ЕММ

Матраци Арабеска від ЕММ в Києві включає кілька моделей, які відрізняються між собою конструктивними особливостями, показниками жорсткості, допустимим навантаженням і розмірами. На офіційному сайті представлені матраци ЕММ:

 1. Матрац Boho .
 2. Матрац Damask .
 3. Матрац Sonora .
 4. Матрац Organza .
 5. Матрац Tanami .
 6. Матрац Tiara .

Перед тим, як купити матрац від виробника ЕММ, ознайомтеся з характеристиками виробів, щоб підібрати оптимальний для себе варіант.

Де купити матраци Арабеска в Києві?

Ви можете матраци Арабеска купити в Києві в інтернет-магазині EMM – компанія є офіційним представником бренду ЕММ та гарантує бездоганну якість ортопедичної продукції. Вибрати та купити матраци в Україні ви можете з доставкою у будь-який регіон країни. 


Зверніть увагу на наступні товари:
  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
  Наші магазини