Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
191
04.04.2023
    

Основні переваги та переваги ортопедичного матраца


Зміст статті:

Основні переваги та переваги ортопедичного матраца

Дослідники довели, що людина проводить приблизно одну третину свого життя уві сні. Саме тому так важливо забезпечити комфортні умови для проведення часу в ліжку. І це навіть без огляду на захворювання, які можуть стати результатом неспокійного нічного відпочинку. Як правило, безсоння, тривожність, дискомфорт у спині, головний біль та інші проблеми зі здоров`ям з`являються у людей, які вчасно не придбали якісного постільного приладдя, зокрема матраца. 

Чим допомагає ортопедичний матрац?

Матрац двоспальний є інноваційною розробкою вчених, яка запровадила поняття здорового сну. Такі вироби є конструкції, що забезпечують оптимальну підтримку хребетного стовпа під час нічного відпочинку, що в свою чергу дозволяє тілу повноцінно розслабитися. Якість ортопедичного матраца безпосередньо визначає те, як добре відпочине організм під час сну.

Дослідники довели, що повноцінне розслаблення хребетного стовпа можливе лише у разі його фізіологічного становища. Так, надто м`які конструкції сприяють так званому провисанню хребта, а надмірно жорсткі надають додатковий тиск на хребці. Ідеальним варіантом є матраци, які набувають форми організму та забезпечують фізіологічне положення хребетного стовпа.

Переваги ортопедичного матраца

Переваги ортопедичного матраца

Що таке матрац мрії, і які його основні плюси?

 1. Фізіологічний стан тіла під час нічного відпочинку. Хребет протягом усього дня стикається з величезною кількістю навантажень, тому йому необхідна релаксація ввечері. Незручне офісне крісло, дискомфорт під час їзди у транспорті, а потім спроби повноцінного відпочинку на старому кривому матраці? Подібний дисбаланс стимулює розвиток різноманітних захворювань. Ортопедичний матрац на диван дозволяє повністю зняти напругу з хребетного стовпа та дає можливість організму повноцінно відпочити під час сну.
 2. Великий вибір матеріалів. Підбирати виріб необхідно, враховуючи свої потреби та фінансові можливості. Ви можете купити ортопедичний матрац з синтетичних матеріалів, або ж віддати перевагу дорогим конструкціям з натуральних складових.
 3. Анатомічний та фізіологічний ефекти. Ортопедичні матраци абсолютно точно повторюють форму тіла людини, що забезпечує оптимальну підтримку хребта під час сну та сприяє максимальному розслабленню організму.
 4. Лікувальні та профілактичні властивості. Лікарі-ортопеди акцентують увагу на тому, що ортопедичні матраци запобігають розвитку деструктивних захворювань опорно-рухового апарату, а також сприяють відновленню організму в реабілітаційний період.

Ще однією перевагою є гіпоалергенність: фахівці радять віддавати перевагу ортопедичним конструкціям людям, схильним до алергій. Матеріали, з яких виготовляються вироби, піддаються обробці пилових кліщів, що суттєво знижує ризик виникнення алергічних реакцій.

Чим відрізняється ортопедичний матрац від неортопедичного?

Ви все ще думаєте, який матрац кращий: ортопедичний чи звичайний? Тоді ми розповімо вам, чому ортопедичний виріб є вигідним вкладенням у своє здоров`я. По-перше, незважаючи на високу вартість цих виробів, конструкція обійдеться набагато дешевше, ніж усі витрати на лікування захворювань хребетного стовпа. Також необхідно зазначити, що термін експлуатації ортопедичного матраца в рази вищий за звичайний. Ну і, звичайно, ніякими грошима неможливо оцінити бадьорість протягом усього дня, чудовий настрій і повноцінний здоровий сон.

Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац

Перед покупкою ортопедичного матраца необхідно визначитися з його типом. Всі вироби цієї категорії поділяються на пружинні та безпружинні. Неможливо сказати, яка з конструкцій краща: кожен варіант характеризується своїми перевагами та недоліками. На сайті компанії-виробника ортопедичних матраців ЕММ ви можете ознайомитись з такими категоріями продукції:

 1. Незалежні пружини .
 2. Залежні пружини .
 3. Безпружинні матраци .
 4. Багатозонні пружини .
 5. На подвійному пружинному блоці .
 6. Латексні матраци .
 7. Дитячі матраци .
 8. Бюджетні матраци .

При виборі матраца також необхідно брати до уваги вагу людини та особливості фізіології організму.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
  Наші магазини