Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
468
26.02.2024
    

Нова колекція ортопедичних матраців Lotos


Зміст статті:

Нова колекція ортопедичних матраців Lotos

Нова колекція ортопедичних матраців Лотос розроблена з використанням останніх досягнень технологічного процесу, представляє широкий асортимент різних моделей для задоволення побажань та очікувань користувачів . Матраци ЕММ — це гарантія якості, комфорту та міцного здорового сну.

Переваги матраців Lotos:

Основною перевагою матраців Lotos є екологічність і висока якість матеріалів, що використовуються, відповідно до вимог європейських стандартів. Таким чином виробник піклується про здоров'я та комфорт сну своїх клієнтів.

В нову колекцію входять:

Моделі безпружинних матраців мають наповнювачі з кокосової койри та латексу, а матраци на пружинах мають різні посилені пружинні блоки. Завдяки матеріалам та компонентам, які використовуються в матрацах Lotos, забезпечується надійна підтримка хребта та необхідний розподіл навантаження. Так вироби зберігають форму та жорсткість протягом тривалого часу.

Особливості матраців Lotos

Особливості матраців Lotos

Матраци емм доступні на офіційному сайті компанії та в багатьох великих магазинах, що торгують матрацами та меблями. Широкий асортимент дозволяє зробити вибір за розміром, різновидами наповнювачів, типами конструкції та експлуатаційними властивостями.

Основні переваги фірмових виробів колекції Lotos:

 • Сучасний дизайн.
 • Висока якість матеріалів.
 • Зносостійкість та довговічність.
 • Зручність в експлуатації.
 • Різноманітний вибір моделей для кожного споживача.

Особливо варто відзначити наявність матраців для дитячих ліжечок, які зможуть забезпечити малюкам комфортний сон та подбають про формування правильної постави.

Характеристики популярних моделей Лотос

Щоб краще познайомитися з новою лінійкою матраців Lotos, пропонуємо опис популярних моделей.

 • Матрац Lotos Asana/Лотос Асана. Двостороння модель підвищеної жорсткості із сучасним пружинним блоком. Завдяки цьому забезпечується рівномірний розподіл навантаження та підтримки хребта. Максимальне навантаження – 150 кг, термін експлуатації — до 10 років
 • Матрац Lotos Amulet/Лотос Амулет. Двостороння модель з п'ятизонним блоком пружин та наповненням з ортопедичної піни. Завдяки підвищеній жорсткості може витримувати вагу до 150 кг і забезпечує рівномірну підтримку тіла
 • Матрац Lotos Veda/Лотос Веда. Має унікальний пружинний блок Premium PS 7-zone hard доступний тільки в лінійці Lotos. У наповненні використовується система шарів Trio-comfort, нетканий матеріал підвищеної жорсткості Air fabri, термоповсть Extra protect felt та посилений євроборт Support base.
 • Матрац Lotos Guru/Лотос Гуру. Пружинний двосторонній жорсткий матрац оснащений незалежними пружинами шахового складання. Таке розташування посилює ортопедичні характеристики матраца та забезпечує точковий розподіл навантаження на хребет.
 • Матрац безпружинний Lotos Aura/Лотос Аура. Двостороння модель підвищеної жорсткості на базі несучого моноблока з ортопедичної піни Smart foam®. Ця власна розробка ЕММ має спеціальну комірчасту структуру з підвищеною товщиною стінок і має баланс жорсткості та щільності. Завдяки цьому матраци зберігають форму та ортопедичні властивості тривалий час.
 • Матрац без пружин Lotos Eterno/Лотос Етерно. Двостороння модель максимального рівня жорсткості на основі моноблока із ортопедичної піни Smart foam® strong. За рахунок підвищеної товщини стінок та пористої структури забезпечуються високі ортопедичні характеристики виробу, повітропроникність, довговічність та здатність швидко відновлювати початкову форму навіть унаслідок інтенсивного використання.

Також ви знайдете в колекції Lotos матраци стандартних розмірів, моделі для дітей та дорослих, а також посилені моделі, розраховані на велику вагу. Це дає можливість клієнтам вибрати матрац потрібної моделі для будь-якого призначення та потреб.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - ВС: 10:00 - 18:00
ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - НД: 10:00 - 18:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
Інформація
  Наші магазини