Знижка на матрац Daily 2in1 30%. Купуйте зараз!

Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард 90x190 см. Знижка -23%

Колекція:Melange
Артикул: 60143
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
  • 18 Міс.
  • 20 См.
  • Будь-який
  • Жорсткі
У подарунок: Безкоштовна доставка на вантажне відділення Нової Пошти

Розмір : 

Розрахунок нестандартного розміру

Xсм. = 

Мінімальний розмір нестандартного матраца 60*120 см.

При замовленні нестандартного розміру передплата 50%!

5127 грн 3948 грн
Наявність уточнюйте у консультанта
Термін дії акції до 17:00 31-12-2026
Безкоштовна доставка
  • Доставка:
    • Кур'єром: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харкiв та в радіусі 30 км від них
    • Нова Пошта по Україні (на вантажні відділення чи адресна доставка)
    • Товари Comfort, Еко, Шанс, Freedom, Primavera від 300 до 700 грн.
    • Аксесуари Новою Поштою: від 80 до 170 грн.
    • Самовивіз (Бровари)

 

  • Оплата:
    • Готівковий розрахунок
    • Безготівковий розрахунок
    • Оплата при отриманні Новою Поштою (комісія 2% + 20 грн.)
    • Онлайн оплата LiqPay, Visa, MasterCard
    • Розстрочка від Приват
    • Покупка частинами від Monobank
Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард опис:

Технічні параметри Melange Pocket Hard

  • Тип матраца - Пружинний
  • Висота матраца - 20 см
  • Рекомендоване навантаження - Необмежене
  • Рівень жорсткості - 5/5
  • Комфортність - 4/4
  • Тип чохла - Незнімний

Гарантія: 18 місяців

Рекомендований термін експлуатації: 10 років

Матеріали матраца Меланж Покет Хард

  • Тканина чохла - Стрейч
  • Тип пружинного блоку - Pocket Spring посилений
  • Ортопедична піна
  • Євроборт із піни по периметру

Порядок складових (матеріалів) матраца Pocket Hard

  • Чохол – прошита тканина стрейч
  • Ортопедична піна
  • Захистний шар Protect Fabric
  • Пружинна система Pocket Hard
  • Захистний шар Protect Fabric
  • Ортопедична піна
  • Євроборт із щільної піни по периметру
  • Чохол – прошита тканина стрейч

Наповнення матраца Покет Хард

Прошита тканина стрейч

Прошита тканина стрейч у матраці Melange

Матеріал відрізняється еластичністю, м'якою текстурою та високою зносостійкістю, завдяки чому довго зберігає первісну форму навіть при регулярному використанні. Він приємний на дотик і забезпечує комфорт при контакті зі шкірою, а також має гіпоалергенні властивості, що робить його безпечним для чутливих користувачів.

Для підвищення міцності та зручності експлуатації тканина додатково простігана шаром нетканого полотна на основі поліефірних волокон. Така структура посилює виріб, покращує його пружність та сприяє рівномірному розподілу навантаження, підвищуючи загальний рівень комфорту та довговічності чохла.

Бурлет

Виконаний із щільної та стійкої до зносу меблевої тканини, яка забезпечує тривалий термін служби навіть за інтенсивної експлуатації. Матеріал не тільки надійно захищає поверхню, але й надає матрацу акуратний, сучасний зовнішній вигляд, що гармонійно вписується в інтер'єр. Додатково тканина зміцнює периметр виробу, знижуючи ризик передчасного стирання та продовжуючи його експлуатаційні якості.

Ортопедична піна

Ортопедична піна в матраці Melange

Ортопедична піна - гіпоалергенна, нетоксична піна високої щільності для наповнення матраців. У складі матраца цей наповнювач рівномірно розподіляє тиск на різні ділянки людського тіла, сприяє зняттю навантаження з судин та покращенню кровообігу.

Захисний шар Protect Fabric

Захисний шар Protect Fabric у матраці Melange

Нетканий матеріал використовується у конструкції виробу як функціональний захисний шар, що забезпечує додаткову ізоляцію внутрішніх наповнювачів. Він перешкоджає передчасному зносу прошарків матраца, зберігаючи їх структуру та експлуатаційні властивості на тривалий термін. Завдяки своїм характеристикам матеріал сприяє підвищенню загальної довговічності виробу та підтримці його первісної якості при регулярному використанні.

Пружинна система Pocket Hard

Пружинна система

Система "Pocket Hard" представляє інноваційний пружинний блок, що забезпечує ідеальну підтримку хребта та комфортний сон. Шляхом збільшення кількості незалежних пружин на 17% та їх упакування в окремі текстильні чохли кожна пружина функціонує незалежно, створюючи точкову підтримку та знижуючи навантаження на хребет. Матрац із системою "Pocket Hard" здатний витримувати значні навантаження на одне спальне місце, при цьому зберігаючи свою форму та рівень пружності.

Євроборт із щільної піни по периметру

Євроборт із щільної піни по периметру в матраці Melange

Розташуючись по периметру пружинного блоку, даний елемент виконує важливу функцію, що посилює, забезпечуючи додаткову підтримку країв матраца. Він допомагає запобігти їхній деформації при навантаженнях, зберігає стабільність форми виробу і сприяє більш рівномірному розподілу тиску. Завдяки цьому значно збільшується термін служби матраца та підтримується його початковий комфорт у процесі експлуатації.

Сертифікати
Характеристики Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
Характеристики матрасаХарактеристики матраца
Висота (товщина):20 см
Навантаження:до Будь-який кг
Вид:Для підлітків
Вид:Дитячі
Вид:Пружинні
Пружинний блок:Посилені пружини
Пружинний блок:Незалежні пружини
Жорсткість:Жорсткі
Інше:Для готелю
Інше:У вакуумній упаковці
Інше:З безкоштовною доставкою
Гарантія:18 місяців
Безкоштовна доставка:Так
Подарунок:Безкоштовна доставка на вантажне відділення Нової Пошти

Відгуки покупців о Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард0 відгуків

Ваша думка щодо цього товару?
Автор:
Переваги:
Недоліки:
Ваша оцінка: ★★★★★

Ваш відгук може бути першим.

Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард у розмірах
70x190 см
6820 грн 5251 грн
Вибрати
80x190 см
7646 грн 5887 грн
Вибрати
90x190 см
8456 грн 6511 грн
Вибрати
120x190 см
11081 грн 8532 грн
Вибрати
140x190 см
12685 грн 9767 грн
Вибрати
150x190 см
13333 грн 10266 грн
Вибрати
160x190 см
13956 грн 10746 грн
Вибрати
180x190 см
15544 грн 11969 грн
Вибрати
80x200 см
7768 грн 5981 грн
Вибрати
90x200 см
8578 грн 6605 грн
Вибрати
120x200 см
11235 грн 8651 грн
Вибрати
140x200 см
12855 грн 9898 грн
Вибрати
150x200 см
13503 грн 10397 грн
Вибрати
160x200 см
14126 грн 10877 грн
Вибрати
180x200 см
16054 грн 12362 грн
Вибрати
200x200 см
18006 грн 13865 грн
Вибрати
Нестандартний
розмір
Вибрати
5127 грн 3948 грн
Переглянуті товари:
  • Знижка
    Артикул: 10148
    Матрац Шанс Престиж
    1 відгуків
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 130 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    5222 грн 3133 грн
    Економія 40%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 130 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для літніх
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
    • Інше: Економ матраци
  • Знижка
    Артикул: 10148
    Матрац Шанс Престиж
    1 відгуків
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 130 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    5222 грн 3133 грн
    Економія 40%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 130 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для літніх
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
    • Інше: Економ матраци
  • Знижка
    Артикул: 10148
    Матрац Шанс Престиж
    1 відгуків
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 130 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    5222 грн 3133 грн
    Економія 40%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 130 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для літніх
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
    • Інше: Економ матраци
  • Знижка
    Артикул: 10148
    Матрац Шанс Престиж
    1 відгуків
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 130 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    5222 грн 3133 грн
    Економія 40%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 130 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для літніх
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
    • Інше: Економ матраци
  • Знижка
    Артикул: 10148
    Матрац Шанс Престиж
    1 відгуків
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 130 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    5222 грн 3133 грн
    Економія 40%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 130 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для літніх
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
    • Інше: Економ матраци
  • Знижкатоп продажтоп продажів
    Артикул: 10239
    Матрац Indigo / Індіго Denim
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5109 грн 4343 грн
    Економія 15%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
    • Інше: Для готелю
  • Знижкатоп продажтоп продажів
    Артикул: 10239
    Матрац Indigo / Індіго Denim
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5109 грн 4343 грн
    Економія 15%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
    • Інше: Для готелю
  • Знижкатоп продажтоп продажів
    Артикул: 10239
    Матрац Indigo / Індіго Denim
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5109 грн 4343 грн
    Економія 15%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
    • Інше: Для готелю
  • Знижкатоп продажтоп продажів
    Артикул: 10239
    Матрац Indigo / Індіго Denim
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5109 грн 4343 грн
    Економія 15%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
    • Інше: Для готелю
  • Артикул: 60086
    Захисний стьобаний наматрацник на гумці
    • 18 Міс.
    • 4 См.
    • 80 Кг.
    • М`які
    240 грн
    • Висота (товщина): 4 см
    • Навантаження: до 80 кг
    • Жорсткість: М`які
    • Гарантія: 18 місяців
  • Артикул: 60086
    Захисний стьобаний наматрацник на гумці
    • 18 Міс.
    • 4 См.
    • 80 Кг.
    • М`які
    240 грн
    • Висота (товщина): 4 см
    • Навантаження: до 80 кг
    • Жорсткість: М`які
    • Гарантія: 18 місяців
  • Знижка
    Артикул: 60117
    Матрац Fashion Nova / Фешн Нова
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Жорсткі
    4091 грн 2659 грн
    Економія 35%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для підлітків
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Залежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60117
    Матрац Fashion Nova / Фешн Нова
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Жорсткі
    4091 грн 2659 грн
    Економія 35%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для підлітків
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Залежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60117
    Матрац Fashion Nova / Фешн Нова
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Жорсткі
    4091 грн 2659 грн
    Економія 35%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для підлітків
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Залежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60117
    Матрац Fashion Nova / Фешн Нова
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Жорсткі
    4091 грн 2659 грн
    Економія 35%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Пружинні
    • Вид: Для підлітків
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Залежні пружини
    • Жорсткість: Жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60130
    Матрац Palmera Ola / Пальмера Ола
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    6893 грн 4825 грн
    Економія 30%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Вид: З кокосом
    • Пружинний блок: Багатозонні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60130
    Матрац Palmera Ola / Пальмера Ола
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    6893 грн 4825 грн
    Економія 30%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Вид: З кокосом
    • Пружинний блок: Багатозонні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60130
    Матрац Palmera Ola / Пальмера Ола
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    6893 грн 4825 грн
    Економія 30%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Вид: З кокосом
    • Пружинний блок: Багатозонні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60130
    Матрац Palmera Ola / Пальмера Ола
    • 36 Міс.
    • 20 См.
    • 140 Кг.
    • Помірно
      жорсткі
    6893 грн 4825 грн
    Економія 30%

    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до 140 кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Пружинні
    • Вид: З кокосом
    • Пружинний блок: Багатозонні пружини
    • Жорсткість: Помірно-жорсткі
  • Знижка
    Артикул: 60143
    Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5127 грн 3948 грн
    Економія 23%

    Безкоштовна
    доставка
    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Дитячі
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
  • Знижка
    Артикул: 60143
    Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5127 грн 3948 грн
    Економія 23%

    Безкоштовна
    доставка
    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Дитячі
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
  • Знижка
    Артикул: 60143
    Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5127 грн 3948 грн
    Економія 23%

    Безкоштовна
    доставка
    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Дитячі
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
  • Знижка
    Артикул: 60143
    Матрац Melange Pocket Hard / Меланж Покет Хард
    • 18 Міс.
    • 20 См.
    • Будь-який Кг.
    • Жорсткі
    5127 грн 3948 грн
    Економія 23%

    Безкоштовна
    доставка
    • Висота (товщина): 20 см
    • Навантаження: до Будь-який кг
    • Вид: Для підлітків
    • Вид: Дитячі
    • Вид: Пружинні
    • Пружинний блок: Посилені пружини
    • Пружинний блок: Незалежні пружини
  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 09:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 09:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини