Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
175
04.04.2023
    

Меблева фабрика ЕММ: перемоги та досягнення 2020 року


Зміст статті:

Меблева фабрика ЕММ – український бренд, який спеціалізується на виробництві продукції з ортопедичними характеристиками. Матраци ЕММ багато років радують споживачів відмінною якістю матеріалів, що використовуються, ретельним підбором складових, оптимізацією характеристик і своїм широким функціоналом.

Катеринославські меблеві майстерні (Олександрія) ретельно опрацьовують кожну колекцію та адаптують її під індивідуальні потреби людей. Будь то діти, люди, які страждають від безсоння або ті, хто має проблеми з хребтом - для кожного знайдеться виріб, який пристосується під анатомічні особливості тіла і сприятиме комфорту протягом всієї ночі.

Матраци ЕММ (Олександрія): які нагороди отримала компанія за 2020 рік?

Меблева фабрика ЕММ

У 2020 році меблева фабрика отримала дві значні нагороди:

  1. Вибір країни, де переможець вибирається з об`єктивного аналізу як статистичних, і маркетингових даних;
  2. Вибір споживача. У цій категорії відбору можуть брати участь виключно пріоритетні підприємства, які мають довіру серед населення.

Така довіра народу до продукції компанії заслуговує на окрему похвалу і визнання. Результати ще раз наголошують на високому рівні самовіддачі, здатність приймати осмислені та об`єктивні рішення для розвитку, виходячи з інтересів споживачів. Компанія показала, що для неї важливою є не статусність, а турбота про потреби населення.

Матраци ЕММ: бренди та продукція фабрики, які заслужили на визнання

Матраци ЕММ

Для кожного члена команди, чесно зароблені нагороди – це не лише визнання, а й мотивація не стояти на місці та розвивати індустрію ортопедичної продукції. У планах компанії впровадження нових брендів та інноваційних технологій для просування у маси культури здорового сну.

Команда ЕММ щиро вдячна кожному, хто вирішив придбати матраци ЕММ і залишити чесні відгуки про продукт, що сподобався. Працюючи на результат, фахівці компанії обирають використання якісних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій, опрацювання найдрібніших деталей конструкції для того, щоб ви змогли повноцінно відпочивати протягом усієї ночі.

Матраци ЕММ: за що їх люблять споживачі?

Матраци ЕММ: за що їх люблять споживачі

Завоювання любові та довіри клієнтів потребує вагомого внеску у якість продукції. Серед переваг компанії ЕММ варто зазначити:

  • Широкий асортимент продукції. Крім класичних матраців для домашнього використання, ви можете знайти на сайті матраци для медичних закладів , ЕММ подушки, наматрацники, топери , безпружинні матраци або вироби з блоком незалежних пружин .
  • Відмінна якість та використання гіпоалергенних компонентів. У складі матраців - кокос, натуральний латекс, термоволокно, вовна та бавовна.
  • Універсальність. У компанії є матраци різних габаритів: ви можете замовити виріб відповідно до розмірів спального місця.
  • Комфорт. Творці фірми розуміють, що кожна людина індивідуальна, і, відповідно, має свої індивідуальні потреби. Використовуючи різні матеріали, компанія створила вироби з різними показниками жорсткості, щоб кожен покупець придбав модель, виходячи зі своїх потреб.
  • Безпека. Меблева фабрика має матраци для новонароджених діток - чи це не показник відмінної якості та використання гіпоалергенних матеріалів?

Підсумовуючи, слід сказати, що нагороди, отримані компанією, повністю відповідають її відповідальності перед клієнтами та трепетному ставленню до своєї продукції. Фабрика ЕММ щиро дбає про здоров`я населення, пропонуючи ортопедичні товари відповідно до потреб та індивідуальних особливостей кожного клієнта.

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини