Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
149
04.04.2023
    

Матраци для спортсменів та активних людей


Зміст статті:

Спортсмени та люди, які ведуть активний спосіб життя, чудово розуміють, наскільки важливу роль у їхньому повсякденному житті відіграє відпочинок, релаксація та повноцінний, якісний, здоровий сон. Регенерація організму потрібна, як і спорт. Матраци для спортсменів та фізично активних людей повинні ідеально підтримувати тіло з усіма його згинами, а хребту дати можливість залишатися в анатомічно-природній прямій лінії. Коли м`язи та суглоби не підтримуються належним чином, вони інтенсивно працюватимуть замість відновлення, що вкрай небажано.

Який матрац вибрати для спортсмена?

Матраци для спортсменів та активних людей

Купуючи матрац для спортсмена, в першу чергу слід звертати увагу на його жорсткість. Занадто жорсткий може викликати тиск на суглоби і погіршити кровообіг. Занадто м`який не належним чином підтримуватиме хребет, що може призвести, зокрема, до підвищеної напруги шийного відділу. Коли після ночі в неправильному положенні тіла людина почне тренуватися, вона більш схильна до ризику травми.

Легкоатлети і ті, хто займається фітнесом, – це група людей зазвичай із накачаною, але стрункою фігурою. Їхнє тіло є одночасно і сильним, і гнучким. Тому, вибираючи матрац, вони повинні переконатися, що їх сон буде глибоким, без спроб знайти зручніше положення тіла, та забезпечить адекватну регенерацію м`язів.

Бодібілдери, на відміну від атлетів, мають сильно розвинену тканину м`язів, яка знижує гнучкість всього тіла. Таким людям дуже важко знайти потрібне положення для комфортного сну, якщо матрац буде неправильно підібраний.

Культуристам, купуючи матрац, варто звернути особливу увагу на його жорсткість. Занадто м`який виріб не досить добре підтримуватиме тіло з сильно розвиненою м`язовою масою.

Матраци Sleep&Fly Fitness від торгової марки ЕММ

Матраци Sleep&Fly Fitness

Інтернет магазин EMM SALE є офіційним представником фабрики «Катеринославські меблеві майстерні» в Україні, пропонує ідеальне рішення для спортсменів та активних людей – справжні ортопедичні матраци лінії Sleep&Fly Fitness, безпосередньо від виробника. Ці продукти найвищої якості забезпечать максимальне розслаблення навіть після найважчого тренування:

 • Матрац Daily 2в1 Fitness – оснащений посиленим каркасом та пружинним блоком Anatomic Multy, з максимальним навантаженням 130 кг на 1 спальне місце. Як наповнювач: термопресована повсть і піна з ефектом мікро-масажу.
 • Матрац Extra Memo Fitness – має єврокаркас із піни по всьому периметру. Наповнювач: піна Memory Foam із ортопедичним ефектом. Одне спальне місце витримує навантаження 150 кг.
 • Матрац Optima Fitness – блок пружин скріплений по периметру сталевою рамою. Матрац із різною жорсткістю сторін. Навантаження на спальне місце до 130 кг.
 • Матрац Extra Fitness - основні переваги: ​​Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, Тканина стрейч з віскозою та системою Clima Balance
 • Матрац Optima 2in1 Fitness - одна з найпопулярніших моделей за співвідношенням ціна/якість у цій серії

Такі матраци для любителів фітнесу мають ряд переваг:

 • Забезпечують здоровий та повноцінний відпочинок після заняття спортом.
 • Вироби не просідають у районі тазу при лежанні.
 • Стрейчевий чохол із віскозою має систему «Клімат-контроль».
 • Відмінно пропускають повітря, перешкоджаючи розмноженню грибка та мікроорганізмів.
 • Посилений 3-х зонний пружинний блок. Кожна пружина знаходиться у окремій кишені.

Компоненти, використані при виробництві матраців Sleep & Fly Fitness дорожчі і якісніші, ніж у популярній серії Sleep&Fly Organic: замість кокосової койри застосовується сизаль - натуральне волокно, що отримується з листя рослини Агава. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - ВС: 10:00 - 18:00
ПН - ПТ: 10:00 - 19:00
СБ - НД: 10:00 - 18:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Подорожчання на 10% з 01.08.2024. Купуйте зараз!
Інформація
  Наші магазини