Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
139
04.04.2023
    

Які бувають матраци з необмеженим навантаженням


Зміст статті:

Які бувають матраци з необмеженим навантаженням

Майже всі моделі ортопедичних виробів для сну розраховані на певне навантаження на одне спальне місце. У більшості випадків, це вага до 120 кілограмів на одного сплячого. Обмеження необхідні, щоб запобігти передчасному зносу комплектуючих, зокрема, пружин. Велика вага може деформувати внутрішні шари, через що втратяться ортопедичні властивості матраца.

Компанія ЕММ передбачила цю проблему та створила унікальні матраци з необмеженим навантаженням. У колекції можна знайти як пружинні, так і безпружинні моделі. Їх конструкція виконана таким чином, щоб запобігти зносу та механічним пошкодженням наповнювача навіть під впливом великої ваги.

Які моделі ЕММ належать до категорії матраців з необмеженим навантаженням?

Цією особливістю можуть похвалитися такі колекції, як:

матраци American Dream

    • American Dream. Усі три моделі ряду мають у складі дворівневу пружинну систему Duplex Spring Sistem. Перший шар відповідає за якісну ортопедичну підтримку тіла під час сну, а другий гарантує міцність, надійність та амортизацію під час рухів. Матраци з навантаженням 130 кг, 160 кг, 200 кг абсолютно безшумні, а також мають у складі м`яку піну, яка забезпечить ще більш комфортне засипання.

Матрац Denim

  • Матрац нової колекції Denim . Товстий матрац Indigo із пружинним блоком Покет Хард чудово справляється з навантаженнями за рахунок збільшеної кількості незалежних пружинних елементів. Також у складі виробу є ортопедична піна та матеріал Екстра Фелт, завдання якого - забезпечувати надійний рівень захисту матраца від деформацій. Ця модель також оснащена ефектом зима-літо, завдяки якій виріб можна зручно використовувати як влітку, так і взимку.

У чому особливість та переваги матраців з необмеженим навантаженням?

Головна особливість таких виробів – це витривалість, стійкість та надійність. Це не матрац на 130 кг і навіть не матрац на 150 кг – це повноцінне спальне місце, яке здатне витримати будь-які навантаження за рахунок своєї міцної конструкції. Серед переваг моделей відзначають:

  • Здатність адаптуватися до великих навантажень, що унеможливлює продавлювання спальної поверхні.
  • Довгий термін експлуатації, комфортне використання протягом довгих років, тому що виріб не втрачає своїх ортопедичних якостей.
  • Щільне та міцне покриття матраца, яке не піддається механічним пошкодженням та зношуванням під час використання.

Де можна купити матрац на 200 кг?

На офіційному магазині українського виробника ЕММ ви знайдете широкий асортимент ортопедичної продукції за доступними цінами. Тут же представлені матраци з необмеженим навантаженням, здатні витримати будь-який тиск на одне спальне місце. На сайті ви можете отримати онлайн-консультацію, а також зв`язатися за вказаним номером та отримати допомогу у підборі моделі матраца. Вся продукція представлена ​​в каталозі, має сертифікати якості та офіційну гарантію від виробника. 


Зверніть увагу на наступні товари:
  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини