Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
126
04.04.2023
    

Як правильно чистити та доглядати ортопедичний матрац


Зміст статті:

Як правильно чистити та доглядати ортопедичний матрац

Оснащуючи спальне місце люди, задаються питанням: як доглядати матраца , щоб він довше служив? І це не дивно, адже неправильний догляд за виробом швидко призводить до його зносу, адже саме від матраца залежить здоровий сон.

Що робити з новим матрацом

Що робити з новим матрацом

Як правило, особливої ​​турботи матрац не вимагає, але щоб він довго зберігав свій естетичний вигляд, рекомендується одразу придбати наматрацник . При цьому якщо в сім`ї є маленька дитина, то краще купувати водовідштовхувальний виріб.

Догляд за матрацом складається з певних нескладних маніпуляцій:

  1. Провітрювання. Матрац не обов`язково виносити з дому, достатньо провітрити кімнату протягом шести годин. Так як взимку зробити це складно, то провітрювання здійснюють у теплу пору року.
  2. Якщо матрац промок, то сушать його в теплому приміщенні або на вулиці в сонячну погоду. Праска та фен для просушування матраца застосовувати заборонено.
  3. Як почистити ортопедичний матрац від плям? Для цього використовують спеціальні засоби, які не містять хлору. Очищення від забруднення здійснюється за допомогою піни, яку збивають розчин. Якщо забруднення не сильне, пляму видаляють звичайним милом.
  4. Як сухе чищення матрац чистять пилососом раз на три місяці, використовуючи спеціальну насадку.
  5. Перевертати виріб з одного боку на інший необхідно двічі на рік, щоб уникнути вм`ятин.
  6. Чотири рази на рік матрац перевертають на 180 градусів, змінюючи розташування ноги-голова.
  7. Заборонено сідати в тому самому місці матраца з краю, це призводить до деформації його форми.
  8. Не дозволяйте дітям стрибати на поверхні матраца та підкладати під нього сторонні предмети.

Дотримуючись вищевказаних правил, можна суттєво продовжити термін служби матраца.

ортопедичні матраци

Чи можна прати матрац?

Спробуємо відповісти на кілька важливих питань, з якими стикається людина, яка купила матрац:

Як почистити матрац пароочисником? Для цього достатньо включити пристрій та обробити поверхню виробу пором. Таким чином, ви позбудетеся запорошених кліщів, що викликають алергічну реакцію.

Як випрати матрац на пружинах ? Щоб випрати такий виріб, достатньо зняти чохол і запустити в пральну машинку на дбайливий режим. Якщо всередині матраца виявлено пил, провести чистку пилососом. Сучасні матеріали, які використовуються для оснащення виробу, не вимагають прання із застосуванням води, а всі забруднення залишаються на чохлі.

Як почистити матрац від пилу? Вибивати матрац категорично заборонено, оскільки такі дії ушкоджують його шари та призводять до деформації матеріалу та пружин. Для чищення використовується пилосос із спеціальною насадкою.

Як прати ортопедичний матрац? Виріб не вимагає вологого прибирання, оскільки сучасні матраци захищені від проникнення всередину пилу. Щоб усунути забруднення з чохла матраца, потрібно спеціальний засіб для чищення збити в піну, ретельно наносячи її на пляму. Витримавши 10-15 хвилин прибрати сухою ганчіркою. Чохол можна зняти і випрати в машинці.

Де можна почистити матрац?

Тепер ви знаєте, як почистити матрац без допомоги спеціальних салонів. Це заощадить ваш час та кошти. Для тих, хто не хоче самостійно займатися трудомісткою роботою, можна скористатися послугами компаній, які проводять чищення матраців та килимів. Співробітники салону виїжджають за вказаною адресою, використовуючи спеціальне обладнання, проводять усі необхідні маніпуляції. Чистити самостійно або скористатися послугами таких компаній, вибирає кожен для себе сам, але від правильності догляду залежатиме термін служби виробу. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини