Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
222
04.04.2023
    

Матраци для людей з пишними формами


Зміст статті:

Людям із зайвою масою тіла необхідно більш серйозно ставитися до облаштування побуту, особливо до оформлення спального місця. Надмірна вага дає велике навантаження на хребет та суглоби, тому для повноцінного відпочинку та здорового сну стандартний матрац не підходить. Якщо облаштувати місце сну неправильно, без урахування особливостей фізіології, то відпочинок не дасть бажаного результату. У цій ситуації допоможуть ортопедичні матраци . Вони мають спеціальну конструкцію, що витримує велике навантаження. Завдяки якісній підтримці кожної частини тіла вони забезпечують максимальне розслаблення м`язів та хребта, сприяючи здоровому повноцінному відпочинку. Широкий вибір моделей дає можливість підібрати матрац не тільки з урахуванням фізіологічних особливостей, але й перевагу.

Матраци для людей з пишними формами

Як правильно вибрати матрац

У чому різниця між матрацами для людей з пишними формами та середньою комплекцією? Основна частина моделей матраців, розрахована на навантаження від 100 до 120 кілограм, під великою вагою вони прогинаються і поступово втрачають щільність і форму. Це призводить до втрати ортопедичних властивостей матраца та сприяє виникненню хвороб хребта, що призводять до погіршення здоров`я. Найкращим рішенням для людей у ​​тілі стане вибір:

 • Моделей, де максимальне навантаження 150 кілограмів з розрахунку на одне місце.
 • Матрац із єврокаркасом, який не дає виробу деформуватися під впливом великих навантажень.
 • Моделей з пружинним блоком, де кожна пружина є незалежною один від одного і знаходиться в захисному чохлі з екологічного матеріалу.
 • Матраци з високим рівнем жорсткості та великою товщиною.

Зазначимо, що жорсткі моделі краще розподіляють навантаження по поверхні та утримують тіло. Широкий вибір моделей для повних людей можна знайти в лінійці Sleep Fly Organic від компанії ЕММ.

Класифікація: функціональність, жорсткість та склад матраців

При виборі матраца людина стикається з великим асортиментом моделей, представлених на ринку. Кожна конструкція матраца поділяється на підгрупи. Розглядаючи всі критерії, виділяють основні параметри класифікації:

 • Матраци діляться: пружинні та безпружинні. В останньому варіанті блок пружин відсутній, такі матраци при вазі від 120 кілограмів втрачають ортопедичні властивості, тому краще придбати перший варіант.
 • Матраци бувають м`якими або із середнім та високим рівнем жорсткості, який вказаний у характеристиці цифрами. Повним людям краще вибирати матраци з рівнем жорсткості не менше 4. Плюсом стане наявність прошарку кокосової койри. Наприклад, модель Sleep&Fly Organic Omega , де поєднується койра та блок пружин.
 • Наявність термоповсть -матеріал захищає виріб від зносу.

До уваги слід брати те, що занадто жорсткий матрац може викликати затікання тканин, краще віддавати перевагу моделям, оснащеним усередині м`яким прошарком. Одним з таких матраців є модель Матрац Big Roll . У ній поєднується ортопедична піна Ergoflex® високої щільності та комфортна піна. Матрац має хорошу жорсткість, але в той же час він м`який і приємний на дотик.

У характеристиках матраців можна зустріти примітку зима/літо, що є чудовим рішенням. Завдяки комбінації різних матеріалів матрац можна перевертати по сезону. Влітку він зберігає приємну прохолоду, взимку тепло.

Матрац Sleep&Fly Organic Omega

Коротко про головне: особливості моделей для повних людей

Кожна людина третину життя проводить уві сні, тому облаштування спального місця є серйозною справою, яка потребує правильного підходу. Для повних людей ідеальним рішенням стануть матраци:

 1. Витримують навантаження 150 кг.
 2. Мають блок із незалежними пружинами.
 3. Жорсткі моделі з м`яким прошарком.
 4. Моделі матраців категорії зима/літо.
 5. Матраци з євро каркас.

Вибравши матрац, що відповідає даним критеріям, люди з пишними формами зможуть правильно облаштувати спальне місце та забезпечити собі комфортний відпочинок. Це дозволить зняти навантаження з хребта, нормалізувати тиск і навіть позбавиться деяких видів хвороб. Адже правильне розташування тіла та глибокий сон важливі для здоров`я. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
  Наші магазини