Знижка 40%! Матрац Evolution Advance / Адванс
158
04.04.2023
    

Bonnel чи Pocket Spring? - головне питання при виборі матраца


Зміст статті:

Bonnel чи Pocket Spring? - головне питання при виборі матраца

Час, проведений уві сні, становить близько 1/3 нашого життя. Саме з цієї причини не можна залишати на волю випадку жодну деталь у дизайні та оздобленні матраца. Ще перед покупкою варто ознайомитись з основними характеристиками окремих моделей. Види пружинних матраців відрізняються один від одного, що дає можливість зробити найкращий вибір.

Тип наповнювача – бонель чи незалежні пружини – є основним диференціюючим критерієм. У кожного з них різні властивості, але їх поєднує одне - комфорт уві сні, який забезпечує відпочинок, що відновлює.

Пружинний блок Боннель – особливості конструкції

Пружинний блок Боннель

Пристрій пружинних матраців, також відомих як Bonnel , засновано на спеціальних пружинах з високоякісного дроту діаметром 2,2 мм, з`єднаних послідовно жорстким сталевим дротом. Вони працюють взаємозалежно, і вага розподіляється поступово на всі елементи. Пружини прогинаються під впливом маси тіла людини, що забезпечує правильне становище під час сну.

Базова густина становить приблизно 111 пружин на квадратний метр (іноді до 120). Цей тип матраца підійде в ситуації, коли люди сплять удвох на одному ліжку або дивані, і вони мають різну вагу тіла. Він відрізняється високою стійкістю до деформації та гнучкістю поверхні. Це означає, що опір зростає із збільшенням тиску на пружини.

До переваг матраців з наповнювачем Bonnell відносяться, перш за все, доступна ціна і той факт, що через зміну опору залежно від тиску – це добрий вибір для людей з великою вагою. Найчастіше їх можна зустріти в готелях, пансіонатах, інтернатах та студентських гуртожитках через універсальність та низьку вартість інвестицій.

Покет Спрінг технологія – блок незалежних пружин

матраци Покет Спрінг

В основі конструкції матраців даного типу лежать пружини, що мають форму циліндра та розміщені в окремих мішечках. Це змушує їх працювати незалежно один від одного, без передачі вібрацій, тобто прогин однієї з них не викликає реакції інших. Завдяки цьому матрац із пружинним блоком Pocket Spring , купити який можна на сайті компанії ЕММ, добре адаптується до форми тіла, а рухи людини, що спляє поряд з нами, не так сильно відчуваються.

Він дозволяє уникнути так званого ефекту хвиль, який виникає при зміні становища партнера під час сну. Крім того, самі пружини дуже міцні, тому з матрацом Pocket Spring диван або ліжко прослужать довгі роки, забезпечуючи комфортний сон.

З цієї групи матраців можна вибрати варіант із різними зонами жорсткості – залежно від індивідуальних переваг. Незалежний пружинний блок Pocket Spring 5-ти зонний встановлюється в основному у виробах класу «преміум». Такі матраци ідеально повторюють анатомічні контури тіла. Вони підтримують зону голови, плечей, стегон, колін та ступнів.

Єдиний недолік Pocket Spring – це головним чином висока ціна виробу. Але в порівнянні з величезною кількістю переваг це стає не таким помітним.

Що вибрати – пружинний блок Pocket Spring чи Боннель?

Вибираючи матрац, не забувайте адаптувати його до ваших індивідуальних потреб, а не купувати наосліп, піддаючись зовнішньому вигляду виробу або рекомендаціям друзів. Єдиний перевірений спосіб підібрати ідеальну модель – протестувати її особисто у салоні. Зручно ляжте на матрац, прийміть своє улюблене положення, в якому ви засинаєте і прокидаєтеся, і подивіться, який пружинний блок кращий і найбільш зручний саме для вас. 

  
Графік роботи:

ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - ВС: 10:00 - 20:00
ПН - ПТ: 09:00 - 20:00
СБ - НД: 10:00 - 20:00

Офіційний представник ЕММ
Каталог
Інформація
    Наші магазини